poniedziałek, 5 lipca 2021

Zbiór miłości niechcianych

 Edyta Folwarska 

Zbiór miłości niechcianych.

Opis z książki:
Pierwsza część powieści o życiu pewnej warszawskiej singielki.
Oliwia, redaktorka popularnego dziennika ma wszystko, czego młoda kobieta może pragnąć. Jest piękna, ma wspaniałych przyjaciół, karierę i wysokie zarobki, które pozwalają jej bawić się w najlepszych warszawskich klubach. Nie ma jednak jednej rzeczy, której pragnie najbardziej – miłości...
W poszukiwaniu szczęścia nie poprzestanie na pierwszym nieudanym małżeństwie. Ale w wielkim mieście wszystko może się zdarzyć. Czeka ją wiele nietrafionych związków. Nietrafionych, ale czy niepotrzebnych?


Powieść „Zbiór miłości niechcianych” autorstwa Edyty Folwarskiej to zbiór perypetii miłości i erotycznych. Książka ta przedstawia burzliwą historię głównej bohaterki powieści Oliwię. Jest ona ładną, młodą i niezależną kobietą, która ceni własną niezależność i możliwość rozwoju kariery. Posiada w swoim gronie oddanych przyjaciół, ma bardzo dobrą pracę w redakcji jednego z najpoczytniejszych dzienników w Polsce jednak los nie jest dla niej łaskawy, dlaczego? …, ponieważ nie ma jednej rzeczy, której pragnie z całego serca szczęścia w miłości, faceta na którym będzie mogła polegać w każdej sytuacji, który nie zdradzi. Oliwia przyciąga do siebie samych niewłaściwych facetów, którzy okazują się niewarci dziewczyny, chcą tylko spotykać się z nią od czasu do czasu. Bez żadnych zobowiązań, a Oliwia marzy o wielkiej miłości. Czytając powieść, odniosłam wrażenie, że czasami Oliwia jest zagubiona, nie wie tak naprawdę czego chce, gdyż z jednej strony marzy o wielkiej miłości, a z drugiej strony nie wie czego chce wbrew pozorom wydaje mi się, że jest mało pewna swoich wartości.

Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie, aż trudno się od niej oderwać. Napisana jest z lekkim humorem, z delikatnym subtelnym opisem scen erotycznych i uważam że nie ma w nich jakichś kontrowersji chociaż każdy ma inny punkt widzenia. Książka jest napisana prostym językiem. Akcja toczy się szybko, dlatego trudno się od niej oderwać i zastanawiamy się czy w końcu znajdzie tego jedynego idealnego faceta. Według mnie powieść ta jest nie tylko dla nas kobiet, ale dobrym poradnikiem dla mężczyzn, aby mogli zobaczyć jak my odbieramy ich sygnały i odwrotnie. Gorąco polecam lekturę i czekam niecierpliwie na dalsze losy bohaterki, mam nadzieję, że w końcu znajdzie kogoś kto zasłuży na jej miłość. Ja już mam swój tym z kim widziałabym Oliwię, a Wy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

drukuj/print