sobota, 23 listopada 2019

PIERWSZA AUTORSKA KSIĄŻKA KUCHARSKA

Witam wszystkich serdecznie :-) w ten mroźny listopadowy wieczór. 
W ciąż nie mogę uwierzyć, że spełniło się jedno z moich marzeń. Mogę już oficjalnie powiedzieć, że powstała moja pierwsza autorska książka kucharska "Ciasta domowe słodkości. Jest to zbiór 30 autorskich przepisów na słodkości, 41 stron wspomnień i pysznych przepisów o różnym stopniu trudności. Książka powstała przy wspaniałej współpracy cookpad. 
Nawet nie wiecie jaką miałam radość, gdy zobaczyłam końcowy rezultat mojej ciężkiej pracy, tego nie da się opisać.
Tworząc tą książkę dla siebie i dla Was było mi bardzo trudno wybrać przepisy, które chcę udostępnić. Kierowałam się 3 zasadami, które postawiłam sobie za cel, a mianowicie swoje ulubione, które mają ciekawą historię powstania i te które najbardziej lubicie Wy jako Goście w moim małym słodkim świecie, a także trzymając się swojego motta kulinarnego: upiec ciasto proste, szybkie i pyszne ciasto domowe.
I choć tej książki nie znajdziecie w żadnej księgarni, ani w żadnym innym sklepie to dla mnie jest najważniejsza. Te zaledwie 43 strony sprawiły mi ogromną radość i chęć tworzenia dalszych słodkości. 
Książka tak naprawdę powstawała nocą i w weekendy, gdyż jak wielu z Was wie, że pracuję w kancelarii (pracę, którą kocham i poświęcam wszystko), a wieczorami w domu oddaję się drugiej pasji i marzeniom tworząc słodki świat dla Was i dla siebie. Teraz, gdy już mam ją w swoich rękach i pomimo ogromnego zmęczenia, tych nie przespanych przez kilka miesięcy nocy jestem bardzo szczęśliwa, że spełniłam swoje marzenie, które w przyszłości będę bardzo miło wspominać. 
Na zakończenie zostało mu już tylko zaprosić Was do pobierania udostępniania, komentowania i pieczenia. 
Życzę udanych i smacznych wypieków, Izabela Tyszkiewicz 

Aby pobrać sobie książkę wystarczy kliknąć w poniższy link
Książka kucharska

2 komentarze:

  1. No całkiem fajna ta książka. Dzieki wielkie za przekazana wiedze.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, miło jest przeczytać takie słowa. W przygotowaniu jest kolejna. Serdecznie pozdrawiam :-)

      Usuń

drukuj/print